O firmie – D&J Medica

Szanowni Państwo,

Ratujemy i uczymy ratować. Pomagamy w codziennej opiece medycznej i pielęgniarskiej.

D&J Medica Ratownictwo Medyczne i Pielęgniarstwo to firma istniejąca na rynku medycznym od 2008 roku. Zajmujemy się profesjonalną opieką pielęgniarską, ratownictwem medycznym oraz edukacją zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa medycznego.

Największy nacisk kładziemy na zadowolenie naszych pacjentów oraz na profesjonalizm i jakość świadczonych przez nas usług. Nasza kadra to pielęgniarki i pielęgniarze, ratownicy medyczni z minimum 5 letnim doświadczeniem zawodowym, systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe.

Proponowana profesjonalna opieka pielęgniarska obejmuje wszystkich członków Państwa rodziny. Pomoc pielęgniarska w codziennej pielęgnacji nad malutkimi pociechami oraz opieka nad osobami starszymi, której celem jest ułatwienie codziennego życia i podniesienie jego jakości. Staramy się edukować rodzinę i pacjentów jak realizować samoopiekę i usprawniać codzienne życie mimo choroby czy niepełnosprawności. Pomagamy w dotarciu do najlepszych lekarz specjalistów, organizacji urządzeń medycznych czy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego, aby opieka domowa była jeszcze lepsza.

Po telefonicznym umówieniu wizyty to my do Państwa dojeżdżamy dzięki czemu chorzy nie muszą ruszać się z domu. Cała opieka pielęgniarska i wszystkie zabiegi (pobieranie krwi, zastrzyki, kroplówki, cewnikowanie, opatrunki, zdejmowanie szwów, lewatywy…) wykonywane są w domu pacjenta, czyli w środowisku najbardziej przyjaznym w procesie terapeutycznym. Opieka domowa to najlepszy sposób szybkiego powrotu do zdrowia. Jesteśmy z pacjentami umierającymi i w stanach ciężkich. Dysponujemy sprzętem medycznym pozwalającym na wykonanie w domu pacjenta większości zabiegów pielęgniarskich oraz sprawowanie pełnej profesjonalnej opieki włącznie z zaawansowanymi metodami reanimacyjnymi.

Nie zajmujemy się opieką domową w charakterze towarzystwa pacjentowi przez cały dzień, nie robimy zakupów, nie gotujemy. Tym zajmują się opiekunowie domowi i opiekunowie medyczni.

Zabezpieczenia medyczne imprez masowych to oferta dla firm i instytucji organizujących uroczystości, eventy czy zawody sportowe. Sprzęt jakim dysponujemy oraz nasze umiejętności gwarantują profesjonalne zabezpieczenie medyczne pacjenta od momentu zdarzenia do chwili przekazania Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Od lat zabezpieczamy imprezy cykliczne, zawody sportowe nawet rangi mistrzostw Europy, track day-e, drużyny sportowe oraz ich kibiców.

Szkolenia medyczne skierowane są do każdego klienta instytucjonalnego oraz indywidualnego. Najczęściej szkolimy firmy, instytucje publiczne, młodzież szkolną jak i przedszkolaków. Mamy wiele różnych opcji przeprowadzania kursów z zakresu pierwszej pomocy jak i pokazów ratownictwa medycznego. Dysponujemy fantomami osób dorosłych, dzieci, treningowym defibrylatorem AED oraz całą masą innego drobnego sprzętu wykorzystywanego do udzielania pomocy, imitacje ran oraz sztuczną krew do uatrakcyjnienia zajęć. Do naszych szkoleń wykorzystujemy prezentacje, filmy oraz inne multimedia. Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat uczestnictwa. Kurs pierwszej pomocy to najlepsza metoda pozbycia się lęku przed udzielaniem pomocy. Szkolenia z pierwszej pomocy to integracja zespołu pracowników. Nasz kurs pierwszej pomocy odbywa się zawsze na terenie Państwa firmy, szkoły czy innej instytucji czyli w miejscu najbardziej znanym osobom szkolonym.

Firma jest w pełni ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej oraz posiada wszelkie niezbędne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej i świadczenie usług medycznych (do wglądu na Państwa życzenie).

Teren naszego działania to Łódź i okolice, ale bez problemu dojedziemy wszędzie, gdzie będziemy potrzebni. Szkolimy wszędzie gdzie nas Państwo zaprosicie.

mgr Dawid Szatkowski Pielęgniarz, Ratownik Medyczny Właściciel

al. Wyszyńskiego 8 lok 99 94-042 Łódź

+48 504 182 458

Oferujemy możliwość płatności kartami

Najnowsze wydarzenia z naszym udziałem znajdziesz klikając na poniższe ikony. Zdjęcia ze szkoleń, zabezpieczeń medycznych i akcji ratunkowych a także ciekawe porady nie tylko medyczne.