Opieka pielęgniarska Łódź

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich pacjentów chcących otrzymać fachową opiekę pielęgniarską w swoim domu lub we wskazanym miejscu. Nasza pielęgniarka może objąć opieką całą Państwa rodzinę bądź pojedynczego pacjenta. Staramy się dojechać wszędzie i o dogodnej dla Państwa porze. Szczególną opieką obejmujemy seniorów, którym chcemy poprawić jakość życia i pomóc w codziennej walce z dysfunkcjami, niepełnosprawnością związaną z wiekiem i chorobami. Proponujemy Państwu jednorazowe usługi pielęgniarskie w celu wykonania zabiegu oraz zlecenia stałe cykliczne.

Usługi pielęgniarskie Łódź

Organizujemy zabezpieczenia pielęgniarskie imprez, event-ów i innych spotkań grupowych jak również kurs pierwszej pomocy dla rodzin naszych pacjentów.

Opieka pielęgniarki obejmuje min.:

Zlecone zastrzyki, kroplówki, badania laboratoryjne, opatrunki, odleżyny, usuwanie szwów, usuwanie kleszczy, pielęgnacja stomii, cewnikowanie pęcherza, lewatywy, pomoc i edukacja w obsłudze pomp żywienia, opieka nad pacjentem umierającym.

Usługi pielęgniarskie z pojedynczych wizyt stają się wielokrotnie współpracą i opieką pielęgniarską na lata.

Nasza pielęgniarka nie zajmuje się opieką domową w charakterze towarzystwa pacjentowi przez cały dzień, nie robi zakupów, nie gotuje, nie wykonuje toalety pacjentów (tylko w wyjątkowych przypadkach). Tym zajmują się opiekunowie domowi i opiekunowie medyczni.

Pielęgniarka Łódź

Pomagamy w zakupie lub wypożyczeniu sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego. Wskazujemy drogę, gdzie możecie Państwo uzyskać specjalistyczną pomoc i leczenie. Dzięki firmom współpracującym z nami możemy zaoferować Państwu pełną diagnostykę krwi, moczu czy kału a także wymazy, posiewy z ran 24 godziny na dobę. Pobrany materiał zawozimy do badań a w niedługim czasie pojawiamy się z powrotem w Państwa domu z wynikami przeprowadzonej diagnostyki.

Organizujemy zabezpieczenia przez nasze pielęgniarki imprez, event-ów i innych spotkań grupowych jak również kurs pierwszej pomocy dla rodzin naszych pacjentów.

Kroplówki – istotny proces leczenia

Szczególnie istotne podczas opieki pielęgniarskiej są kroplówki. Chorym pacjentom lekarstwa najczęściej podawane są dożylnie. Kroplówki dozowane są w odpowiednim tempie i częstotliwości w ciągu dnia, w zależności od wskazań lekarza i potrzeb pacjenta. Pielęgniarka, przyjeżdża na umówione godziny do domu pacjenta i podpina kroplówkę w sposób maksymalnie bezbolesny. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku osób starszych i dzieci, które szczególnie boją się ukłucia.
Pielęgniarki z D&J Medica w Łodzi świadczą usługi najwyższej jakości – dzięki nim, każdy pacjent przejdzie przez okres rekonwalescencji w sposób komfortowy.

Nasza placówka w Łodzi nie bez powodu zatrudnia jedynie najlepszych i wykwalifikowanych lekarzy, ratowników i pielęgniarki. Podłączanie kroplówek, jako jeden z głównych elementów leczenia, powinien odbywać się szybko i zarazem bez dyskomfortu dla pacjenta.

 

al. Wyszyńskiego 8 lok 99 94-042 Łódź

+48 504 182 458

Oferujemy możliwość płatności kartami

Najnowsze wydarzenia z naszym udziałem znajdziesz klikając na poniższe ikony. Zdjęcia ze szkoleń, zabezpieczeń medycznych i akcji ratunkowych a także ciekawe porady nie tylko medyczne.